Suzet-Zıvana

Suzet-Zıvana

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra gezgin ve oyuncu kimliği ile de karşımıza çıkan Suzet yeni şarkısı “Zıvana” ile sevenleriyle buluşuyor.

Son olarak “Sana Çıkmaz Bu Yol” adlı çalışmasını yayınlayan Suzet, “Zıvana” şarkısının müzik kariyerinde bambaşka bir yerde olduğunu dile getiriyor. Yaklaşık 3 yıl önce buluştuğu şarkının bugüne kadar birçok formdan geçtiğini söyleyen Suzet, “Şarkının geldiği son hali tam da beni yansıtıyor” diyor. 80’den fazla ülke gezen Suzet, farklı kültürlerin müziğine etkisinin çok fazla olduğunu ve bu şarkıda birçok duyguyu harmanladığını söylüyor.

Sözleri Suzet ve Tüzzün, bestesi Tüzzün imzası taşıyan “Zıvana”nın aranjesi Tarık İster tarafından yapıldı. Suzet’in Zıvana single’ının fotoğrafları ise usta fotoğraf sanatçısı Muhsin Akgün tarafından çekildi.

 

 

DOMİNİK’TE SURVIVOR ADASI’NDA KLİP!

Suzet’in 26 Nisan’da yayınlanacak yeni single’ı Zıvana’nın klibi ise Dominik’te Survivor Adası’nda çekildi. Çekimler sırasında Survivor Yarışmacıları ile de bir araya gelen Suzet; yarışmacılarla eğlenceli dakikalar geçirdi. Dominik’in eşsiz sahillerinde çekilen klip tam anlamıyla yaz ruhunu yansıtan görüntülere sahip.

Yaz dönemi için yeni şarkıları üzerinde çalışmaya devam eden Suzet, Zıvana sonrasında yeni şarkılarını peş peşe sevenleriyle buluşturacak.

Suzet’in yeni şarkısı “Zıvana” tüm dijital platformlarda yayında.


 

Paylaş