Serdar Coşgun -Sensiz Sabah Olmuyor

Serdar Coşgun -Sensiz Sabah Olmuyor

 

Bugüne kadar birçok ünlü yorumcu tarafından söylenen, kalbimize dokunan klasiklere çağdaş bir yorum getiren Serdar Coşgun, kendi tarzında söylediği proje albümü “Benden…” in üçüncü şarkısı sözleri Aşkın Tuna’ya, müziği Feyyaz Kuruş’a ait olan “Sensiz Sabah Olmuyor”u müzikseverlerle buluşturdu.

 

Eğlence ve müzik dünyasında trendleri belirleyen isimlerin ünlü iletişimci Özgür Aras‘ın prodüktörlüğünde hazırlanan albüm için Serdar Coşgun, “Seçtiğim şarkılarım dünyayı nasıl deneyimlediğime dair birer resim gibi” dedi. Serdar Coşgun‘un “Benden…” adını verdiği projesinin üçüncü şarkısı “Sensiz Sabah Olmuyor” un düzenlemesi Fırat Özbaydar‘a ait.

 

Serdar Coşgun, “Arabesk müzik, 'minibüsçü şarkıları' olarak bilindi. Seveni, dinleyeni çoktu ama tepki göstereni de fazlaydı. Hatta bir kesim, arabesk müzik dinleyenlere dudak büküp onları 'ikinci sınıf vatandaş' yerine koydular. Birçok dijital müzik platformuna bakıldığında arabesk müziğin yeniden yayılmasında genç temsilcilerinin büyük katkıyı sağlayanlar isimler oldu. Bende kendi tarzım ve yorumumla benim gibi birçok insanın kalbine dokunan şarkıları bir araya getirdim. Bu şarkıların hepsinin arkasında bir hikâyesi var ama genellikle bunlar tamamen doğru ya da yanlış olan başka bir şeyin biçimini almış durumdalar” dedi.

 

Fotoğraflarını Lara Sayılgan çektiği Serdar Coşgun’un “Benden…” adını verdiği proje albümü Âlim Yapım etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.


 

Paylaş