Fatoş Kumru- Kalbim Affeder

Fatoş Kumru- Kalbim Affeder

 

Fatoş Kumru, 5 yıl aradan sonra “Kalbim Affeder” isimli single parçası ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Sanatçı Fatoş Kumru, 2019 yılında “Başımın Belası Gönlüm” cover şarkısı ile müzik severlerin karşısına çıkmıştı. Sahne programlarına devam eden Fatoş Kumru, 5 yıllık suskunluğunu söz ve müziği kendisine ait olan “Kalbim Affeder” ile bozmaya hazırlanıyor. “Kalbim Affeder” ile bu yaza damga vurmayı hedefleyen Kumru, 21 Haziran’da piyasaya çıkacak olan yeni şarkısında sona geldi. Fatoş Kumru,aranjesini Anıl Umut Özlü’nün yaptığı şarkıya, Metin Kuru yönetmenliğinde klip çekti.

Çekimleri 2 günde tamamlanan klipte Cihan Nacar ve Pınar Kerimoğlu imzalı kıyafetlerle gözlere de hitap eden Kumru, bu şarkının kendisi için yeniden doğuş olduğunu söyledi.

Fatoş Kumru, Arnavutköy ve Sapanca'da gerçekleşen çekimlerde muhabirlerin sorularını yanıtladı.Kumru, “Yıllardır yazmaya çalışan birisiydim. Bir dönem kendimi kapatmıştım ve sevgili Anıl Umut ile beraber uzun süren telefon konuşmasının ardından bu şarkı ortayı çıktı. Söz ve müziği bana ait ilk projem olduğu için çok heyecanlıyım. Bu şarkıyı benim için müzikte yeniden doğuşum gibi hissetmekle birlikte, böyle büyük bir ekiple güzel bir klip çektiğim için de kendimi çok şanslı buluyorum.” diye konuştu.

 

Yönetmen Metin Kuru ise, “Sanatçı arkadaşımızın yıllar sonra yeniden kurduğu bir hayale yol arkadaşlığı yapıyoruz. Klip için yaklaşık 40 kişilik bir ekiple çalışıp 7 farklı set-up kurduk. Hatırı sayılır modacılar da sağolsunlar kostümleriyle katkı sağladılar. Pırıl pırıl bir iş çıkarmaya çalıştık ve oldu” ifadelerini kullandı.

Fatoş Kumru’nun söz ve müziği kendisine ait olan “Kalbim Affeder” single şarkısı, Şeker Yapım etiketiyle 21 Haziran’da tüm dijital platformlarda yerini aldı


 

Paylaş